Szkoła rodzenia

W oczekiwaniu na Ciebie

Pomożemy Ci rozwiać obawy związane z porodem, opieką nad noworodkiem oraz połogiem. Będziemy Ci towarzyszyć w tym cudownym czasie oczekiwania na narodziny Twojego maleństwa.

Głównym założeniem Szkoły Rodzenia jest psychiczne i fizyczne przygotowanie przyszłej mamy i taty do czynnego udziału w porodzie, zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w przełomowych godzinach jego życia. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet i par - szczególnie wskazane dla osób decydujących się na poród rodzinny. W szkole rodzenia zdobędziecie wiedzę, praktyczne umiejętności dotyczące ciąży, porodu, połogu oraz pielęgnacji i żywienia noworodka. Program obejmuje także ćwiczenia ogólnorozwojowe, relaksacyjne, naukę oddychania i parcia. Uczestnictwo w zajęciach Szkoły Rodzenia daje również możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami, buduje poczucie wspólnoty z innymi osobami oczekującymi na narodziny dziecka.

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowane położne odbywają się w Szkole Rodzenia przy Zespole Opieki Zdrowotnej, ul. Jeleniogórska 4, w każdą środę w godz. 16.30 - 17.30.

Więcej informacji pod numerami telefonów
75 738 00 80 - oddział ginekologiczny
75 738 00 83 - oddział położniczy