Pracownia Diagnostyki Obrazowej

 

Działająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu Pracownia Diagnostyki Obrazowej, daje pacjentom możliwość poddania się badaniom z wykorzystaniem aparatury najnowszej generacji.

Na wyposażeniu pracowni są dwa tomografy komputerowe, rezonans magnetyczny, USG, RTG, mammograf, densytometr rentgenowski wykorzystywany w diagnostyce osteoporozy.
Pracownia Diagnostyki Obrazowej oferuje pełny zakres badań z wykorzystaniem dostępnej aparatury medycznej. Pacjent otrzymuje wyniki badań wraz z ich opisem.

Nowoczesna aparatura i wyspecjalizowany personel medyczny
Pracownia Diagnostyki Obrazowej powstała w trosce o pacjentów hospitalizowanych na wszystkich szpitalnych oddziałach. Jednak wydajność nowoczesnej aparatury, poparte wiedzą i doświadczeniem lekarzy radiologów, techników elektroradiologii oraz personelu pielęgniarskiego, daje możliwość objęcia specjalistyczną diagnostyką osób, które chcą wykonać badania komercyjne.

20 % taniej
Zakład Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu wprowadził nowy cennik komercyjnych usług świadczonych przez pracownię. Obecnie obowiązuje 20-procentowa zniżka na wszystkie badania.

Pamiętaj, badanie wykorzystujące promieniowanie nie jest obojętne dla zdrowia
Każde badanie z zastosowaniem promieniowania elektromagnetycznego – również te wykonywane komercyjnie - wymaga skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub od specjalisty.

Zapytaj lekarza
Jeżeli przychodnia, czy gabinet prywatny mają podpisaną z ZOZ umowę na świadczenie usług przez Pracownię Diagnostyki Obrazowej, pacjent ze skierowaniem obsłużony jest bezpłatnie.
Pracownia Diagnostyki Obrazowej przy ul. Jeleniogórskiej 4, czynna jest w dni powszednie, od godz. 7:00 do 19:00. Obowiązuje rejestracja telefoniczna, tel. nr 75 738 00 16, również w dni powszednie, od godz. 7:00 do 19:00.

Pracownia Diagnostyki Obrazowej mieści się w budynku „B”. wejście nr 2

Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu przy ul. Jeleniogórskiej 4.

Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00.

Rejestracja możliwa pod numerem tel. 75 738 00 16

 

 

 

CENNIK   pobierz  RABAT 20% od ceny wyjściowej.